דברים שלא ידעתם על לוקרים אלקטרוניים

השימוש בלוקרים אלקטרוניים הוא יחסית חדש ותפס תאוצה בשנים האחרונות לאור כל החידושים בעולם ההיי טק והמחשבים.

הלוקרים שבעבר היו ארונות פשוטים, בדרך כלל עשויים מפח או מתכת אחרת, נפתחים ונסגרים בעזרת מפתח או בעזרת מנעול תלייה פשוט.

אבל כחלק מהקידמה שאנו רואים כמעט בכל תחום בחיי היום יום שלנו, גם עולם הלוקרים עבר מתיחת פנים משמעותית ועשה אדפטציה למאה העשרים ואחת וכיום אנו רואים בכל מיני מקומות לוקרים מעוצבים, עשויים מחומרים אלגנטיים ובעלי רמות גימור גבוהות, מופעלים על ידי מחשב בעל מסך עם כפתורים כמו בכספומט או עם מסך מגע, כאשר כל התפעול והשימוש הוא קל והרבה יותר נוח למשתמש.

אז איך למעשה הלוקר האלקטרוני פועל?

אז אולי זה נשמע לכם מעט מסובך הדרך שבה המערכת סביב הלוקרים פועלת ולכן החלטנו להסביר לכם איך הלוקר הזה למעשה עובד.

כאשר מגיע אדם שמעוניין לאחסן את החפצים שלו, הוא עומד מול מסך המחשב של מערכת הלוקרים ובוחר כיצד הוא מעוניין לשלם, כאשר לנגד עיניו עומדת האופציה לשלם במטבעות, או לחילופין בכרטיס אשראי.

לאחר שהלקוח שילם, המערכת נותנת לו לבחור לוקר מבין כל הלוקרים הפנויים במערכת, ולאחר שהלקוח בוחר את מספר הלוקר עליו לבחור סיסמא בת ארבע ספרות, שהיא למעשה תהיה הסיסמא איתה יפתח הלקוח את הלוקר בכל פעם מחדש במהלך השימוש בתא אותו שכר.

לאחר בחירת הקוד, תפתח המערכת את הלוקר אותו בחרתם והלקוח ישים בו את חפציו האישיים ויסגור את הלוקר.

כאשר הלקוח מעוניין לקחת את חפציו וללכת הביתה או רק לקחת את הארנק למשל מהלוקר ולהמשיך להשתמש בו, הוא מגיע אל מסך המחשב של המערכת ובוחר את מספר הלוקר שהוא שכר בתחילת היום, ולאחר מכן הוא מקיש את הקוד האישי שאותו בחר.

לאחר שהמערכת תוודא שזהו אכן הקוד אותו בחר הלקוח היא תפתח עבורו את הלוקר. מצד המפעיל, ניתן לשלוט על המערכת מרחוק, כאשר יש בקרה על כל הפתיחות והסגירות של התא במהלך כל שעות הפעולה, כאשר גם ניתן לבצע פתיחה מרחוק או נעילה של לוקר מרחוק בעת הצורך.

יתרונות של לוקרים אלקטרוניים

למערכת לוקרים אלקטרוניים יתרונות רבים על פני מערכות ישנות ולא מתוחכמות אשר פועלות באמצעות מפתח.
כאשר היתרון הראשון הוא שלא צריך להיסחב עם מפתח של הלוקר.

כאשר אנו שמים את חפצינו בלוקר זה בדרך כלל כאשר אנו רוצים להסתובב ללא כל חפץ איתנו וגם מפתח לעיתים יכול להכביד או להטריד אותנו אם מדובר בספא או בילוי בבריכה, מכון כושר וכדומה.

יתרון נוסף הוא העובדה שלוקרים אלקטרוניים הם מוצר שמאוד ידידותי למשתמש, שכן השימוש במסך המחשב הוא מאוד אינטואיטיבי והוא מלווה בהוראות בכל שפה בה תבחרו כאשר בנוסף, לכל שלב מצורפת הנחייה קולית מהמחשב אותה שומע הלקוח.

עוד יתרון של המערכת הוא החיסכון בכוח האדם שכן כעת אין צורך שיהיה אדם שיתעסק בכל נושא הלוקרים, כגון גביית כסף, הפקדת פקדון, איחסון החפצים האישיים של הלקוחות ושחרור החפצים האישיים שלהם. כעת כל הפעולות הללו נעשות באמצעות המחשב ששולט על מערכת הלוקרים.

לוקרים אלקטרוניים – לא מה שהכרתם

בנוסף לכל הטכנולוגיה של המערכת הזו, הלוקרים האלקטרוניים באים במגוון רב של דגמים, גדלים וצבעים, בהתאם כמובן לבחירת הלקוח. אלו הם אינם אותם ארונות אפורים או חומים שהכרתם בעבר אלא ארונות מעוצבים לכל דבר ועניין שיתאימו את עצמם לכל אתר או מקום בהם יוצבו.

לחצו כאן לעמוד של לוקרים לבתי ספר

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן