ארונות עמידים למים

הכל על לוקרים עמידים למים

ארון לוקרים

אחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר עבור בתי עסק שונים, אתרי נופש, בתי ספר ומוסדות רפואיים, הוא ארון לוקרים. בעלי עסקים רבים וכן מנהלים מוסדות חינוכיים, בוחרים להתקין לוקרים מעוצבים לשימוש הרחב. ארון הלוקרים הינו מתקן אחסון,הבנוי ממספר רב של תאי אחסון קטנים, כאשר כל תא כולל דלת הניתנת לנעילה בעזרת סוגים שונים של מנעולים. התאים נפרדים לחלוטין זה מזה, כך שגישה אל אחד מהתאים, אינה מאפשרת גישה אל התאים הנוספים.

הלוקרים משמשים לאחסון של חפצים אישיים, ציוד וכלי עבודה, בגדי החלפה, כלי רחצה, מחברותוספרים ועוד. את ארון הלוקרים ניתן להתקין כמעט בכל חלל, כאשר ישנם מגוון דגמים המתאימים הן לשימוש פנימי והן לשימוש חיצוני.

למידע נוסף לחצו כאן

לוקר עמיד למים

חשוב להתקין ארונות עמידים למים במקרים בהם ארונות הלוקר עלולים להירטב. בין אם מדובר על מלתחות או על לוקרים המותקנים תחת כיפת השמיים החשופים לגשמים וכדומה, יש לבחון כי החומר ממנו עשויים הלוקרים אכן עמיד בפני מים ורטיבות. במידה ותבחרו בלוקרים שאינם עמידים למים, הלוקרים עלולים להיהרס ולצאת מכלל שימוש לאחר מגע עם מים.

כמו כן, במקומות בהם ישנה לחות גבוהה באוויר (מכונות במפעלים הפולטות אוויר חם לחלל, מטבחים תעשייתיים ועוד) יש לבחור ארונות עמידים ללחות וכך להבטיח שימוש יעיל לאורך זמן בלוקרים מבלי צורך להחליף אותם בתדירות גבוהה ולהיגרר להוצאות כספיות נוספות.

התקנת לוקרים עמידים למים – יתרונות

  • כמה סגנונות עיצוב במבחר מידות וצבעים
  • תאי אחסון עם אפשרות של נעילה למניעת גניבות
  • עמידות בפני האקלים הישראלי וגם בתנאי מזג אוויר קיצוניים
  • תפעול פשוט (מנגנון נעילה קל)
  • פתרון אחסון שניתן לשלב בכל חלל ומרחב

רכישת ארון עמיד למים –דגשים

על מנת שתוכלו להנות מארון הלוקרים בצורה המרבית, חשוב שתזכרו את הדגשים הבאים לפני רכישת הלוקרים:

  • איכות ועמידות הלוקרים – יש לבחון בצורה קפדנית את החומרים מהם עשויים הלוקרים שאתם עתידים לרכוש. כמו כן, לבחון את רמת העמידות של החומר בפני נוזלים ולחות גבוהה, לני שאתם רוכשים את הלוקרים
  • התקנה מקצועית – חשוב לבחור בחברה מקצועית המספקת שירותי התקנת לוקרים בצורה מקצועית ואיכותית. כמו כן, בחירה בחברה מקצועית ומנוסה, מבטיחה מוצר איכותי שישמש אתכם לאורך זמן רב
  • מחיר – ההיצע הגדול של ארונות הלוקרים יצר טווח מחירים רחב למדי. על כן, מומלץ לערוך השוואת מחירים וסקר שוק קצר על מנת לחסוך הוצאה כספית מיותרת. חשוב שלא לבחור בחברה כלשהי מתוך שיקול כלכלי בלבד ולקחת בחשבון את שאר הדגשים המובאים כאן
  • גודל – חשוב לבחון את גודל החלל שאליו אתם בוחרים את ארון הלוקרים. יש למדוד את הגודל, רוחב והאורך הנדרש וכן את עומק התאים שיוכלו להתאים לחלל. בחירה בארון לוקרים שאינו תואם את ממדי החלל עלול להביא למצב שבו ארון הלוקרים יחסום את המעבר החופשי בחלל או כלל לא יכנס לחלל המיועד.
  • עיצוב – ניתן לבחור לוקרים עמידים למים במגוון רחב של צבעים וכך להוסיף עוד סטייל וצבע לכל חלל
ארונות עמידים למים

ארונות לוקרים – סייפ לוקר

אנו בחברת סייפ לוקר, פועלים כבר שני עשורים לשביעות רצונם של מאות לקוחות. צוות החברה שלנו עובד ומשקיע לכל אורך השנה באיכות השירות והמוצרים שכל לקוח מקבל, זאת על מנת להביא לקהל הלקוחות של החברה את פתרונות הנעילה הבטוחים והמתקדמים ביותר. מבין מגוון מוצרינו ניתן למנות מגוון ארונות לוקרים עמידים למים ולחות בגדלים, מידות וצבעים שונים שיהוו פתרון אחסון אידיאלי עבור התלמידים, המורים וכלל צוות בית הספר.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי שנוכל להתאים לכם את הלוקר לחדר ההלבשה הנדרש בצורה הטובה ביותר:

טלפון: 03-5566744

סלולרי: 054-9090785

פקס: 03-6293998

דוא"ל: office@safelocker.co.il

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן