ארון לוקרים מהמתקדמים ביותר היום

כבר שנים רבות שאנחנו רואים אותם בהרבה בתי עסק, לוקרים לבית ספר ,מוסדות וארגונים שונים –  ארונות לוקרים היום כבר לא מה שהיה פעם. בתי ספר, חדרי כושר ומקומות עבודה רבים כבר הבינו את הנוחיות לשימוש בארון לוקרים והיום יותר ויותר אנשים מכניסים אותם לבתי העסק שלהם ולמשרדים שלהם. מה חדש בתחום, מה אפשרויות הבחירה שלכם וכל מה שרציתם לדעת על ארון לוקרים.

עיצובים שונים המתאימים לכל חלל

ארונות לוקרים מעוצבים היום בצורה כזו שהם מתאימים לחדרים רטובים כמו במקלחות חדרי כושר ובריכות שחיה. אך לא רק עמידותם באזורים רטובים, גם באזורים היבשים אתם יכולים להתאים את העיצוב לצבעים בחלל. ניתן לעשות משחק עם הצבעים ועם העיצוב של הארונות.

גדלים שונים של ארון לוקרים לשימושים שונים

ישנם בתי עסק שהשימוש בארון לוקרים הוא עבור העובדים וישנם משרדים המשמשים לטובת הלקוחות. בין אם זה לעובדים ובין אם זה ללקוחות גודל התא צריך להתאים למה שמאחסנים בתוכו. היום ניתן לבחור גדלים שונים ומגוונים מתאים קטנים המיועדים למחשבים ניידים וטלפונים סלולריים ועד לתיקים גדולים ומזוודות טרולי. בעולם למשל ישנם תחנות רכבת המציעות לנוסעים שמירה על החפצים בתחנה בזמן שהנוסעים ממתינים לרכבת הבאה שלהם. כך הם יכולים לשבת בבית הקפה ולהסתובב בחנויות בלי להיסחב עם המזוודה או התיק הגדול איתם.

מגוון של מנעולים בהתאמה לצרכים

ישנם מנעולים שונים ומגוונים שניתן להתקין על הארונית. הראשון המוכר והידוע, מנעול מפתח, פחות בשימוש של מקומות ציבוריים. ישנו המנעול הדיגיטאלי שהוא אחד הנמכרים ביותר, עם קוד מספרים ניתן לפתוח ולסגור את התא. מנעול עם כרטיס סטודנט, מאפשר פתיחה וסגירה של המנעול באמצעות הכרטיס. השיטה הטובה והיעילה ביותר עבור מנעולים לאנשים מתחלפים בתדירות גבוהה הם מנעולי כרטיס האשראי. השימוש בארונית היא בעלות עבור המשתמש והוא מחויב על ידי כרטיס האשראי שלו ואין צורך באדם המחייב את כרטיסו.

ניתן לראות יותר ויותר בתי עסק המכניסים  ארון לוקרים למשכנם, זה מאפשר נוחות שימוש בעבור הלקוחות והעובדים. חברת סייפ לוקר מספקים לוקרים איכותיים ועמידים היכנסו לאתר safelocker.co.il והזמינו את ארון לוקרים המתאים לכם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן