איך להתאים לוקרים לעובדים?

מפעלים, בתי עסקים, וחברות שונות היום מכניסים לתוכם לוקרים לעובדים. היום ישנה מודעות גדולה יותר להתאים את תנאי העבודה בחברות שונות ומגוונות לעובדים שהלם. אם בעבר היו תנאי העבודה נדרשים רק עבור עבודתו של העובד כמו ציוד בטיחותי, אביזרי מיגון וכדומה, היום תנאי העובד כוללים גם שמירה על חפציו בשעות העבודה.

העובדים שלכם הם הנכס הכי חשוב בחברה שלכם. הם השמן של המכונה הענקית הזו שמייצרת פרנסה למשפחות רבות. עובד שמגיע למקום עבודתו ויודע כי המקום מוגן ומאפשר לו לשים בבטחה את הציוד האישי שלו בלוקרים לעובדים במשך כל שעות עבודתו מקנים לאותו עובד תחושה בטוחה יותר והוא מעריך את מקום עבודתו יותר.

סוגים שונים ללוקרים לעובדים

הלוקרים היום מגיעים בחלוקות ודגמים שונים, כך שניתן להתאימם לצרכי העובדים בצורה מקסימלית ועדיין שיתאימו לעיצוב הכללי של החלל בו אתם תמקמו אותו. בעולם ישנו חדר ייעודי במקומות עבודה בו נמצאים הלוקרים לעובדים ולהם יש אפשרות נוחה ובטוחה לאחסן את הציוד האישי שלהם, להחליף בגדים וכדו'.

למה חשוב לאפשר לעובדים שלכם לאחסן את הציוד האישי במקום בטוח?

לא בכל מקומו העבודה אנחנו מוצאים ארון שבו אנחנו יכולים לנעול את הציוד האישי שלנו. אנחנו מרגישים לא בנוח, מתקשים לעזוב את העמדה שלנו ואם אנחנו יוצאים להפסקת צהריים אנחנו נאלצים לקחת אתנו את כל הציוד האישי כדי לא להפקירו בעבודה מחוץ לזווית הראיה שלנו. לכן מקומות עבודה שמאפשרים לעובדים שלהם לאחסן את הציוד האישי שלהם בארונות לוקרים לעובדים מעידים על סביבת עבודה בטוחה יותר ונעימה יותר.

למה משתלם לבעלים להתקין לוקרים לעובדים?

מחקרים מראים שהשימוש בלוקרים לעובדים מייעל את תפוקתם של העובדים. עובדים שאינם צריכים לחשוש לציוד האישי שלהם, לארנק, לטלפון, למפתחות הרכב והבית וכן הלאה, מרגישים רגועים יותר ושימת ליבם מופנית כולה לעבודה ללא הסחות דעת מיותרות בנוגע לאבטחת ציודם.

אנחנו בחברת סייפ – לוקר מספקים לוקרים לעובדים, אצלנו תוכלו להתאים את הלוקרים לפי הצורך של העובדים שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר להתאמת הלוקרים לעובדים שלכם, השאירו פרטים ונציג וחזור אליכם בהקדם.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן