איזה ביטחון משרה עלינו שמירת חפצים בלוקר וכספות?

אף אחד לא מעוניין לגלות יום אחד שהחפצים היקרים שלו נעלמו. בשנים האחרונות, בד בבד עם עליית המודעות לגניבות ופריצות יותר ויותר אנשים דואגים לביטחון של הפריטים שלהם וניתן לראות כניסה של לוקרים למוסדות החינוך וכן ביקוש גבוה להשכרת כספות במתחמי כספת פרטיים.

הן לוקרים והן כספות עונים על הצורך בשמירת פריטים אישיים יקרים בין אם מדובר בפריטים יקרים מבחינת ערך כספי ובין אם יקרים מהבחינה הסנטימנטלית.

מה טומן הלוקר ומה נשמור בכספת?

כספת ולוקר הם למעשה מארז מאובטח העשויים מחומרים איכותיים ועמידים הנפתחים וננעלים עם קוד אישי, כאשר כיום כמעט בכל בית ספר יסודי, חטיבת ביניים או תיכון יש כבר לוקר אישי לתלמיד בעלות מנוי שנתי התלמיד יכול להשתמש בו על מנת להפקיד את הפריטים השונים. הלוקר חוסך לתלמידים גם לשאת משקל כבד של חוברות, ספרים וציוד אישי וכן מהווה מקום בו הם יכולים להפקיד ללא דאגה מפתחות, ארנק, מחשב נייד, טלפון סלולרי וכל פריט אחר שהם מעוניינים שיופקד במקום בטוח. הלוקרים מככבים גם במקומות נוספים בהם אין כניסה עם תיק אישי או בהם המשתמש מחפש פתרון בטוח להפקדת החפצים כמו בבריכת שחייה, חדר כושר ואפילו במוזיאונים. בבואכם לבחור לוקר חשוב להתייחס לגודל הלוקר והאם הוא באמת יכיל את הפריטים המבוקשים בהתאם לגודל, משקל וכדומה וכן האם מדובר בלוקר בטוח מבחינת עמידות בפני פריצות וכן מה המיקום של הלוקר במיוחד אם מדובר בלוקר בבית ספר בו התלמיד משתמש על בסיס יומיומי – האם הוא סמוך לכיתה, מה גובהו והאם מתאפשרת אליו גישה נוחה.
כספת אישית משרתת רבים המחפשים פתרון לשמירת פריטים יקרי ערך כאשר יש הבדל משמעותי בין כספת ביתית לכספת בבנק או לכספת במתחם כספות. בבית השמירה אינה מסביב לשעון והדאגה הגדולה היא שמישהו יפרוץ לבית ויפרוץ לכספת או שהפריטים הנשמרים בכספת יתגלגלו לידיים הלא נכונות על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בכספת המכילה נשק וכבר היו מקרים בהם ילדים נגעו בכלי נשק מסוכנים של הוריהם. כספת בבנק מהווה אלטרנטיבה מוצלחת, אך יש לה מספר מגבלות: ראשית, הבנקים בשנים האחרונות כבר לא מקדמים את הנושא ויש תורי המתנה ארוכים לכספת פנויה. שנית, הכספת בבנקים מאובטחת בשעות פעילות הסניף והגישה אליה מוגבלת מבחינת מספר ביקורים וכל ביקור מעבר למותר כרוך בתשלום נוסף והבנקים גם לא מציעים מענה להפקדה של יצירות אמנות.

מדוע מתחם כספות פרטי הוא האופציה המובילה בתחום?

כספת במתחם כספות פרטי נחשבת לבחירה הטובה ביותר למי שמחפש שקט נפשי. מדובר בכספות סופר עמידות במתחם שמשלב בין הגנה אנושית לאבטחה טכנולוגית מתקדמת. שומר חמוש המגן על הכספות מסביב לשעון ואין מגבלה של מספר הביקורים או אורך הביקורים. מתחם הכספות מאובטח על ידי מערכת המאפשרת גישה רק למי שמחזיק כרטיס זיהוי חכם וכן לאחר שנמצאה התאמה מושלמת בסריקת הפנים של בעל הכספת. בנוסף, המתחם מוגן במערכת לזיהוי מפגעים והכספת ננעלת אוטומטית במידה והיא מזהה בעיה ומעבר לכך, היא מחוברת למוקד אבטחה כך שיש גיבוי במקרה של בעיה לצוות המיומן ששומר על הכספות. ניתן ליהנות מחדר המתנה פרטי ומדיסקרטיות מקסימלית בחדרי כספות בפריסה ארצית.

הן לוקרים והן כספות מעניקים סדר ובטיחות וכן עצמאות בגישה לכספת או ללוקר כאשר יש לבעל הכספת גישה מאובטחת או לבעל הלוקר את הקוד האישי שעמם ניתן לפתוח הכספת או הלוקר ולגשת לפריטים החשובים. אל תתפשרו על איכות בחרו בחברת לוקרים ובמתחם כספות המציעים את הפתרון הטוב ביותר לאחסון מאובטח בסטנדרט הגבוה ביותר.

יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן